Mag je voedsel eten waar gelatine in zit?

Vraag Assalaam alaikoem wa rahmatoe Allahoe wa barakatoehoe, Ik had een vraagje over het eten van voedsel waar gelatine in zit .Ik wilde weten of dit toegestaan is in de Islam, want tegenwoordig komt het toch in het meeste voedsel voor. Ik hoop een antwoord te krijgen. Assalaam alaikoem wa rahmatoe Allahoe wa barakatoehoe, Antwoord …